Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Elektronická úradná tabuľa

Úradná tabuľa

Vykonávanie zodpovednej osoby - oznámenieVytlačiť
 

"Dohľad nad ochranou osobných údajov  (v zmysle § 44 zákona č. 18/2018 Z.z  a  NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679) vykonáva v našej spoločnosti  ZODPOVEDNÁ OSOBA: p. Bc. Katarína PAVLOVÁ, emailový kontakt, (zo@eurotrading.sk) , na ktorú sa môže obrátiť každá dotknutá osoba, ktorej osobné údaje sú spracúvané v našej spoločnosti."


 
 

Oznámenia o doručení písomnostiVytlačiť
 


 
 

Návrh Záverečného účtu obce za rok 2017Vytlačiť
 


 
 

Oznámenie Vytlačiť
 

Oznámenie o nástupe náhradníka na post poslanca OZ Oznámenie náhradník O. Olej.pdf Oznámenie náhradník O. Olej.pdf (130 kB)

 
 

Oznámenie o doručení písomnostiVytlačiť
 


 
 

Zápis detí do Materskej školy v JablonoveVytlačiť
 

Oznamujeme rodičom a zákonným zástupcom, že v súlade s § 3 vyhlášky MŠ SR č. 308/2009 Z. z. o materskej škole, je vyhlásený zápis detí do Materskej školy v Jablonove na školský rok 2018/2019.

Deti sa prijímajú na základe podania žiadosti o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie a platného lekárskeho potvrdenia.

Vyplnenú a zákonným zástupcom podpísanú žiadosť, spolu s platným lekárskym potvrdením je možné podať v termíne od 1.5.2018 do 31.5.2018 na Materskej škole v Jablonove v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 15.00 hod. Talčivo žiadosti si môžete vyzdvihnúť v Materskej škole v Jablonove.

Postup a podmienky podania žiadosti ako aj prijímania detí sú zverejnené na dostupnom mieste budovy Materskej školy v Jablonove, prípadne Vám ich osobne poskytne p. Mišagová.

Agnesa Mišagová, zástupkyňa pre Materskú školu 


 
 

Zápis detí na plnenie povinnej školskej dochádzkyVytlačiť
 

Riaditeľka Základnej školy s materskou školou, v zmysle § 20 zákona NR SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní a všeobecne záväzného nariadenia obce Jablonov č. 3/2015 o určení miesta a času zápisu dieťaťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v Základnej škole s materskou školou v Jablonove, oznamuje rodičom budúcich žiakov 1. ročníka základnej školy, že zápis na plnenie povinnej školskej dochádzky na školský rok 2018/2019 sa uskutoční v období od 04. apríla 2018 do 30. apríla 2018 v pracovnom čase – od 7.30 hod. do 16.00 hod. v priestoroch budovy Základnej školy s materskou školou v Jablonove.

Zároveň si dovoľujeme požiadať rodičov, aby na zápis priniesli so sebou občiansky preukaz a rodný list dieťaťa.

Tešíme sa na budúcich prvákov.

Mgr. Adriana Múdra, riaditeľka ZŠ s MŠ v Jablonove


 
 

Opätovná výzva vlastníkom a nájomcov pôdyVytlačiť
 

Výzva pre vlastníkov a nájomcov poľnohospodárskej pôdy.

Obec Jablonov, ako správca a vlastník pozemkov poľných ciest v katastrálnom území Jablonov, vyzýva vlastníkov a  nájomcov poľnohospodárskych pozemkov v bezprostrednom susedstve pozemkov poľných ciest, aby pri využívaní pozemkov vo vlastníctve alebo v nájme nerozorávali pozemky poľných ciest určených výlučne iba na sprístupnenie ostatným nájomcom resp. vlastníkom k ich pozemkom.

V prípade, že došlo pri vykonávaní poľnohospodárskej činnosti k preoraniu a poškodeniu pozemku poľnej cesty, vyzývame realizátora takéhoto konania, aby toto konanie napravil tým, že rozoranú časť, resp. časti poľných ciest-pozemkov, dal do pôvodného stavu, aby mohli aj naďalej slúžiť svojmu účelu.

Nerešpektovanie tejto výzvy bude dôvodom, aby Obec využila všetky právne prostriedky dané zákonom, na navrátenie režimu poľných ciest do ich pôvodného stavu a odstránenia následkov rušivého činu proti tomu, kto do takého práva neoprávnene zasahuje.

Štefan Blaško, starosta obce Jablonov


 
 

Zámer predať majetok obceVytlačiť
 

Zámer - Mgr. Anna Jurečková Zámer Jurečková.pdf Zámer Jurečková.pdf (201.5 kB)

 
 

Výsledky volieb do orgánov PSK za obec JablonovVytlačiť
 

Výsledky volieb za obec Jablonov Výsledky volieb 2017.pdf Výsledky volieb 2017.pdf (307.9 kB)

 
 

Pozvánka na prerokovanie zaradenia lokality do národného zoznamuVytlačiť
 


 
 

Rozhodnutie o výrube stromuVytlačiť
 


 
 

Verejné vyhlášky

Oznámenie o začatí konania o zmene stavby pred dokončenímVytlačiť
 


 
 

Rozhodnutie o umiestnení stavby - Slovak Telekom, a. s.Vytlačiť
 


 
 

Verejné obstarávanie

Demontáž a likvidácia azbestovej krytiny EternitVytlačiť
 

Informácia o zadávaní zákazky Ozn.strecha dom č.173.pdf Ozn.strecha dom č.173.pdf (219.8 kB)
Informácia o výsledku vyhodnotenia a poradie uchádzačov Informácia o výsledku strecha č. 173.pdf Informácia o výsledku strecha č. 173.pdf (195.1 kB)

 
 

Virtuálny cintorín

Ako triediť odpad

Spiš z neba

Počasie Jablonov - Svieti.com

dnes je: 26.5.2018

meniny má: Dušan

webygroup
ÚvodÚvodná stránka